КЗ "Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" №8
П`ятниця, 05 Березня 2021, 22:00
Меню сайту
Освітянські ресурси

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Журнали реєстрації

         Інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з працівниками та учнями, проводяться одночасно з інструктажами з питань охорони праці і містять питання охорони здоров’я, пожежної, радіаційної безпеки, безпеки дорожнього руху, реагування на надзвичайні ситуації, безпеки побуту тощо. Як правило, вони проводяться вихователями, класоводами, класними керівниками.

         Програма вступного інструктажу розроблена на основі орієнтовного переліку питань вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності. Запис про вступний інструктаж робиться на окремій сторінці журналу обліку навчальних занять.

         Первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності проводиться на початку заняття у кожному кабінеті, майстерні, спортзалі тощо, наприкінці навчального року перед початком канікул, а також за межами закладу освіти, де навчально-виховний процес пов’язаний з використанням небезпечних і шкідливих для здоров’я факторів. Первинний інструктаж проводять учителі, вихователі, класні керівники, керівники гуртків тощо. Цей інструктаж проводиться з вихованцями, учнями, а також батьками, які беруть участь у позашкільних заходах. Первинний інструктаж також проводиться перед виконанням кожного завдання, пов’язаного з використанням різних матеріалів, інструментів, приладів, на початку уроку, заняття, лабораторної, практичної роботи тощо.

         Запис про проведення первинного інструктажу робиться в окремому журналі реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності, який зберігається в кожному кабінеті, лабораторії, майстерні, спортивному залі та іншому робочому місці.

         Первинний інструктаж, який проводиться перед початком навчального кожного практичного заняття реєструється в журналі обліку навчальних занять. Виробничого навчання на сторінці предмета в розділі про запис змісту уроку, заняття.

         Позаплановий інструктаж з учнями проводиться у разі порушення ними вимог нормативно-правових актів з охорони праці, що може призвести чи призвело до травм, пожежі, аварії тощо, при зміні умов виконання навчальних завдань, у разі нещасних випадків за межами закладу з метою їх попередження.

         Реєстрація позапланового інструктажу проводиться в журналі реєстрації інструктажів, що зберігаються у кожному класі.

         Цільовий інструктаж проводиться з учнями у разі організації позакласних заходів (олімпіад, екскурсій, туристичних походів, спортивних змагань), під час проведення громадських позакласних робіт (прибирання територій, приміщень, дослідних робіт).

         Реєстрація проведення цільового інструктажу здійснюється у журналі реєстрації інструктажів.

         Журнали, які необхідно мати з охорони праці:

 • реєстрації нещасних випадків, що сталися з учнями (форма Н-Н); 
 • реєстрації нещасних випадків, що сталися з працюючими на виробництві (Форма Н-1, Н-5, НПВ);
 • обліку повідомлень про нещасний випадок;
 • обліку професійних захворювань (отруєнь); 
 • обліку об'єктів підвищеної небезпеки; 
 • реєстрації інструкцій з охорони праці у закладі освіти; 
 • обліку видачі інструкцій з охорони праці у закладі освіти;
 • реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці; 
 • реєстрації протоколів лабораторних досліджень умов праці (за потреби).
Вхід на сайт
Пошук
Захист прав дитини
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Освітній сайт "Слово вчителя"
 • Форум директорів шкіл України