Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вівторок, 11 Грудня 2018, 09:24
Меню сайту
Освітянські ресурси













Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  ВМІННЯ ЗНАХОДИТИ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ  ТАЛАНТ, 
ВМІННЯ ЇХ РОСТИТИ – МИСТЕЦТВО
З ЦІЄЮ МЕТОЮ В ШКОЛІ ІСНУЄ СИСТЕМА РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ,
ЯКА НАБУВАТИМЕ В ПОДАЛЬШОМУ ФОРМИ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ
"ОБДАРОВАНА ДИТИНА”
 
З метою діагностування та глибокого вивчення обдарованих дітей заповнюється картка-профіль.
До неї заносяться відомості щодо: фізичного здоров'я дитини, самооцінки, уваги та уяви, пам'яті, мислення, коофіцієнту інтелекту, професійних інтересів тощо.
 
 
Основним показником, що визначає діяльність школи є результативність участі в  предметних олімпіадах, захисті науково-дослідницьких робіт, конкурсах різноманітних напрямків: від інтелектуальних до спортивних.
 

 

 

Звіти про проведення І етапу шкільних олімпіад

 

Переможці  ІІ (районного) етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів у 2013-2014 н.р.

1. Турло Ксенія (11 клас) - екологія (І місце), біологія (ІІ місце), науково-дослідницька робота в МАН з екології (І місце), уч. Савенко Т.М.

2. Пономаренко Катерина (11 клас) - науково-дослідницька робота в МАН з біології (ІІІ місце), уч. Савенко Т.М.

3. Турло Ксенія (11 клас) - історія (ІІ місце), уч. Налапко Р.Г.

4. Бондарчук Олександр (7 клас) - хімія (ІІ місце), уч. Кондратенко Т.М., математика (ІІ місце), уч. Савіцька Г.М., фізика (ІІІ місце), уч. Бузило В.Ф.

5. Кондратюк Ігор (8 клас) - історія (ІІ місце), уч. Луцишина Ю.В.

6. Павленко Анастасія (7 клас) - українська мова (ІІІ місце), уч. Руднєва Н.В.

7. Трипядько Назар (7 клас) - хімія (ІІІ місце), уч. Кондратенко Т.М.

8. Пономаренко Катерина (11 клас) - економіка (ІІІ місце), уч. Огреба А.В.

9. Давиденко Тетяна (11 клас) - фізична культура (І місце), уч. Селега А.І.

10. Івченко Владислава (4-А клас) - конкурс імені П. Яцика (ІІІ місце), уч. Романченко В.О.

11. Поповенко Тетяна (9 клас) - правознавство (ІІ місце), уч. Луцишина Ю.В., конкурс імені П. Яцика (ІІІ місце), уч. Марченко В.Д.

12. Селега Євгеній (11 клас) - науково-дослідницька робота в МАН з географії (ІІІ місце), уч. Магдик С.Б.

Переможці районних конкурсів РЦХТДЮТМ "Дивосвіт" у 2013-2014 н.р.

1. ІІ місце – Севрук Діана (7 клас) у районному етапі обласної виставки-конкурсу «Чарівна палітра».
2. ІІІ місце – Самунь Юлія (7 клас) у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої».
3. ІІ місце – Клименко Аліна (9 клас) у районному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
4. ІІ місце – Криворучко Анна (4-А клас)  та ІІІ місце – Самунь  Юлія (7 клас) у виставці-конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край».
5. ІІ місце – Гутніченко Валерія (6 клас) у Виставці дитячих робіт за мотивами творчості Т.Г. Шевченка «Шевченковою стежиною», уч. Негода Л.М.  
 

 

Учні школи є активними учасниками щорічних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів

«Кенгуру», «Соняшник», «Геліантус», Грінвіч, «Пазл»,  «Лелека», «Левеня».

 

Творчі роботи учнів



На сторінці  книги «Перлина обдарованості» 

є наш учень - Бондарчук Олександр, учень 8 класу.

 

Переможці  ІІ (районного) етапу 

Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів у 2014-2015 н.р.

1. Бондарчук Олександр (8 клас)  історія (І місце), уч. Налапко Р.Г., біологія (ІІІ місце), уч. Савенко Т.М., фізика (ІІІ місце)уч. Бузило В.Ф., а також ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії.

2. Шиян Михайло (10 клас) – історія (ІІІ місце), науково-дослідницька робота  з української мови (І місце), а також ІІІ місце в обласному конкурсі МАН.

3. Павленко Анастасія (8 клас) - українська мова (ІІІ місце), конкурс імені П. Яцика (ІІ місце), уч. Руднєва Н.В.

4. Лук'янчук Анастасія (9 клас) - біологія (І місце), уч. Савенко Т.М.

5. Марченко Дар'я (3-А клас) - конкурс імені П. Яцика (І місце), уч. Гутніченко С.О.

6. Шуст Ярина (4 клас) - конкурс імені П. Яцика (І місце), уч. Ковальчук Л.І.

      7. Івченко Владислава (5-А клас) - літературний конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ місце), уч. Марченко В.Д.

8. Кондратюк Ігор (9 клас) - історія (ІІІ місце), уч. Луцишина Ю.В.

9. Шипко Ярослав (10 клас) - Всеукраїнський фотоконкури "Моральний вчинок"уч. Руднєва Н.В.

        10. Гарбовська Христина (7-Б клас)   конкурс «Охорона праці очима дітей» (І місце), уч. Негода Л.М.

Переможці районних конкурсів РЦХТДЮТМ "Дивосвіт" у 2014-2015 н.р.

1. ІІ місце – Самунь  Юлія (8 клас) у виставці-конкурсі образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».
2. ІІ місце – Гутніченко Валерія (7-Б клас) у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край», уч. Негода Л.М.
 
Результативність участі учнів у олімпіадах та конкурсах 
2014 -2015 н.р.
 

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів у 2015-2018 н.р.

 

 


Вхід на сайт
Пошук
Захист прав дитини
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Освітній сайт "Слово вчителя"
  • Форум директорів шкіл України