КЗ "Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" №8
Неділя, 20 Вересня 2020, 10:43
Меню сайту
Освітянські ресурси













Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Cклад методичної ради вчителів КЗГЗЗСО І-ІІІ ступенів №8 на 2020-2021 н.р.

1. Марченко В.Д. – директор школи, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель».
2.  Шуст О.А. - заступник директора з НВР, учитель фізики, математики та інформатики, спеціаліст першої категорії.
3. Романченко В.О. - керівник МК вчителів початкових класів та творчої групи, яка працює за інноваційними проектами, спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель». 
4.  Савіцька Г.М. – керівник МК вчителів математики, фізики, інформатики, економіки,  спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель».
5.  Нікітчук О.П. -  керівник МК вчителів філологічних дисциплін (української мови, української літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов), спеціаліст другої категорії.
6.  Шипко Н.Є. -   керівник МК вчителів оздоровчо – естетичних дисциплін ( фізична культура, трудове навчання, ЗВ, технології, мистецтво, художня культура, музичне мистецтво, образотворче мистецтво),   спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель».
7.  Кондратенко Т.В. - керівник МК вчителів природничо – суспільних дисциплін ( біологія, природознавство, основи здоров'я, хімія, географія, історія, основи правознавства, громадянська освіта, етика ), спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель».

 

 

Склад шкільних методичних комісій

1.     МК вчителів початкових класів:

1.      Пономар Г.І. керівник  МК вчителів початкових класів та творчої групи, кл. кер. 4-А класу,  проект «Росток», спеціаліст ІІ категорії.

2. Кампова Л.В. - кл. кер. 1-А класу.

3.  Гутніченко С.О. - кл. кер. 1-Б класу, член творчої групи, проект "Іінтелект".

4. Ковальчук Л.І. - кл. кер. 2-А класу, член творчої групи, проект "Росток".

3. Гавура Л.М. - кл. кер. 2-Б класу.

4. Романченко В.О. - кл. кер. 3-А класу, член творчої групи, проект "На крилах успіху".

5.    Шамшур Г.Ю.- кл. кер. 3-Б класу.

6.     Ковальова М.М. - кл. кер. 4-Б класу.

 

 

Гутніченко С.О., Гавура Л.М., Кампова Л.В. -  вихователі ГПД.

 

2. МК філологічних дисциплін

1. Нікітчук О.П. - керівник МК вчителів філологічних дисциплін (української мови, української літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов), учитель зарубіжної літератури, спеціаліст другої категорії.

2. Марченко В.Д. - учитель української мови та літератури.

3. Кравченко В.А. - учитель української мови та літератури.

4. Руднєва Н.В. - учитель української мови та літератури.

5. Махлай Н.Л. - учитель англійської та німецької мов.

6. Бондаренко Я.М. - учитель англійської мови.

7. Дермель О.М. - учитель англійської мови.

 

                                               

                                      3. МК природничо - суспільних дисциплін                                                                            

1.     Кондратенко Т.В. - керівник МО вчителів природничо - суспільних дисциплін (біологія, природознавство, основи здоров'я, хімія, географія, історія, основи правознавства, громадянська освіта, етика), учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, "Старший учитель".

2.     Савенко Т.М.- учитель біології.

3. Магдик С. Б. - учитель біології, природознавства,ЗВ, географії, основи здоров'я.

4. Луцишина Ю.В. - учитель історії, основи правознавства, громадянської освіти, етики.

5. Карпік І.О. - учитель історії та географії.

 

4.     МК вчителів математики, фізики, інформатики, економіки:

1.     Савіцька Г.М. - керівник МК вчителів математики, фізики, інформатики, економіки, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "Старший учиель".

2.     Бузило В.Ф. – учитель фізики, математики, економіки.

3. Запорожець Л.П. - учитель інформатики.

4. Зорівчак М.М. - учитель інформатики та фізичної культури.

5. Шуст О.А. - учитель математики.

 

5.     МК вчителів естетично-оздоровчих дисциплін:

1.     Шипко Н.Є. – керівник  МК естетично-оздоровчих дисциплін, учитель трудового навчання, технологій, спеціаліст визщої категорії, "Старший учитель.

2.     Бузило В.М.- учитель Захисту України.

3.     Селега А.І.- учитель фізичної культури.

4.   Негода Л.М.- учитель образотворчого мистецтва.

5. Волокітін В.О. - учитель трудового навчання та фізичної культури.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Захист прав дитини
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Освітній сайт "Слово вчителя"
  • Форум директорів шкіл України